NOVI PAZAR VIŠE ŽELEO POBEDU PROTIV RADA

NOVI PAZAR 2

Novi Pazar će po svoj prilici i sledeće sezone igrati u Superligi, a najzaslužniji za tu činjenicu je napadač domaćina. Vojo Ubiparip je bio strelac koji je i u minimalnom trijumfu protiv Rada (1:0) nastavio sjajnu golgetersku seriju.

NOVI PAZAR 7

Četvrtu utakmicu uzastopno se napadač tima sa Jošanice upisao u strelce, stigao je do brojke od šest pogodaka, a današnji gol vredan tri velika boda postigao je u 13. minutu posle kornera i centaršuta Vladimira Radivojevića. Prethodno je Ubiparip sjajno tukao na pas Bruna Matosa, ali je golman gostiju Filipović solidno intervenisao.

NOVI PAZAR 5

Rad je igrao uglavnom na kontre, pretio je najčešće preko Ljubinkovića i Kaluđerovića, ali je domaća odbrana bila sasvim solidna u tim trenucima. Novi Pazar je mogao u 55. minutu da duplira prednost, ali je Matos propustio lepu priliku u situaciji jedan na jedan sa golmanom Građevinara. Ubiparip nije pogodio u 61, a Matos je i koji minut posle njega protraćio još jednu lepu šansu na pas Radivojevića.

NOVI PAZAR 6

Ovi promašaji nisu se na kraju osvetili Pazarcima, koji su junački izdržali pritisak gostiju u finišu i zabeležili minimalan i zaslužen trijumf. Zanimljivo, ovo je sedmi uzastopni duel dva tima u kojima je domaćin slavio sa 1:0, što samo govori da je domaći teren jako bitan za konačan ishod okršaja ova dva kluba, koji karakteriše veliko rivalstvo najvatrenijih navijača.